Okrycia wierzchnie z frędzlami - musisz je mieć!

2021-04-12
Okrycia wierzchnie z frędzlami - musisz je mieć!
Moda, to prawdopodobnie przyjaciółka każdej kobiety. Nawet jeśli uważamy się za osobę, która nie zawsze podąża za trendami, to ważne jest dla nas to co nosimy i jak w tym wyglądamy. Obecnie, rynek odzieżowy jest bardzo szeroki i na pewno każdy znajdzie w nim coś dla siebie, biorąc pod uwagę kolor, krój oraz rozmiar.

Każdy z nas ma też swój własny, indywidualny styl ubierania, niektóre kobiety stawiają na sportowe rozwiązania, drugie wolą eleganckie sukienki lub casualowe kreacje, a jeszcze inne stawiają na wygodę w dobrym wydaniu. Dużą rolę w naszym wyglądzie grają okrycia wierzchnie.

Skupmy się na tym, co jest modne i co musisz posiadać tej wiosny.

Modne okrycia wierzchnie

Zacznijmy od tego, że dzisiejsza moda wyprzedza wiele trendów, co oznacza, że modne jest prawie wszystko. Zaczynając od kurtek jeansowych, ramonesek, puchowych kurtek zimowych, aż po kurtki z różnymi aplikacjami, naszywkami oraz kurtki z frędzlami.

Ważne jest to, aby wybierać rozwiązania zgodne z naszym stylem, okazją oraz sytuacją, w której się znajdujemy. Jesteśmy pewni, że każda kobieta ma wiele propozycji okryć wierzchnich w swojej szafie, tych klasycznych, jaki i tych niecodziennych.

Tej wiosny na pewno warto dorzucić do swojej szafy trochę świeżości, koloru i odważyć się na propozycję kurtki, której jeszcze nie mieliśmy, być może, właśnie takie rozwiązanie okaże się strzałem w dziesiątkę.

okrycia wierzchnie z frędzlami sklep goodlookin

Frędzle nie tylko na torebce

Tak jest, frędzle, to długo nie opuszczający nas trend prosto z pokazów mody, który nie tylko pokazywał się jako element przy różnych dodatkach, takich jak torebki, saszetki czy szaliki, ale również właśnie na ubraniach, a przede wszystkim kurtkach.

Kiedyś frędzle kojarzyły się tylko z osobami ubierającymi się w stylu hippie i boho, teraz weszły na wyższy level i pojawiają się również, jako propozycje stylizacji eleganckich i rockowych. Takie rozwiązania możemy znaleźć nie tylko u projektantów, ale również w różnego rodzaju sklepach.

Frędzle, które w zeszłym sezonie zawojowały rynek mody, wracają ponownie i będą królować tej wiosny. Dlatego nie zwlekaj i zaopatrz się w kurtkę z frędzlami, która podkreśli Twoje stylizacje, zarówno tą sportową, jak i elegancką. Jeśli taka propozycja będzie wydawać Ci się odważna, zawsze możesz postawić na frędzle w postaci dodatków, ale pamiętaj, że czasem warto wyjść ze swojej strefy komfortu i zaszaleć. Jesteśmy pewni, że tak jak my, pokochacie frędzle i już na długo pozostaną w waszej szafie.
pixel