Najmodniejsze kolory ubrań na wiosnę

2021-03-03
Najmodniejsze kolory ubrań na wiosnę
Nadchodzący sezon wiosenno-letni to doskonała okazja do odświeżenia swojej garderoby o elementy znajdujące się w trendach. Projektanci, podobnie jak w poprzednich latach, wychodzą naprzeciw modzie na eko rozwiązania i body positive. Oprócz ubrań z dziurami, transparentnych tkanin i bufiastych rękawów, królować będą kolory. Szaleć będziemy z całym spektrum różnorodnych odcieni, od wyrazistych aż po delikatne i romantyczne. Które z barw ubrań będą najmodniejsze w nadchodzącym sezonie?

Wiosna kocha pastele

Na wybiegach największych domów mody zagościły pastelowe tkaniny, a wśród nich znane nam dobrze odcienie baby pink i baby blue. Przyszła wiosna to triumf dla zwiewności i delikatności oraz stylizacji w romantycznym charakterze. Nie zapominamy także o barwach, które nadają rozmaitym formom świeżości. Jednym z najmodniejszych kolorów nadchodzącego sezonu będzie jasnożółty przypominający wiosenne słońce lub cytrusy.

Klasyczne szarości

Szarości i srebra to odcienie, których nie może zabraknąć w naszej szafie w sezonie wiosenno- letnim. Zawładnęły one sercami licznych projektantów, goszcząc na sukienkach maxi i szerokich, męskich spodniach. Doskonale sprawdzą się w połączeniu z modnymi żółciami oraz odważniejszymi opcjami kolorystycznymi, takimi jak intensywne fiolety i czerwienie. Niebanalne zestawy barw to sposób na oryginalny i modny outfit.

Głębokie, intensywne odcienie

Pomimo przeważającej delikatności, nadchodzący sezon przyniesie nam focus na głębokie, odważne kolory. Królować będą fuksje i intensywne odcienie fioletu. Łączymy je z soczystymi pomarańczami i czerwieniami, tworząc ekstrawaganckie, oryginalne stylizacje. Barwy zagoszczą na obszernych garniturach, modnych braletkach, a także akcesoriach. Tej wiosny skupimy się na podkreślaniu talii. Szeroką koszulową sukienkę w odcieniu ametystowego fioletu przełamiemy intensywnie pomarańczowym, ciężkim paskiem.

wiosna 2021 trendy jakie kolory beda modne goodlookin

Eko kolory

Nadchodząca wiosna nie zapomni o piaskowych barwach i odcieniach zieleni przywołujących na myśl naturę i ekologię. Najlepiej sprawdzą się tu przygaszone, butelkowe kolory z wyraźną przewagą bieli. Nosimy je nie tylko na garniturowych spodniach, ale także królującym w przyszłym sezonie trenczu. Łączymy je natomiast z różami, żółciami i pomarańczami. Wiosna to prawdziwy raj dla fanów niebanalnych stylizacji w oryginalnych kolorach. Najmodniejsze odcienie ubrań łączymy z całkowitą dowolnością i ekstrawagancją. Trendy na 2021 to bowiem odwaga i oryginalność w wyrażaniu siebie. Sprawdź nasze kurtki i płaszcze na wiosne i bądź modna!

Polecane

pixel