Komplety dresowe na pracę zdalną i kwarantannę

2020-12-08
Komplety dresowe na pracę zdalną i kwarantannę

Miękki i ciepły komplet dresowy to niezbędny element garderoby każdej domatorki. Zwłaszcza w ostatnich miesiącach gdy rzadko wychodzimy z domu ze względu na pracę zdalną czy kwarantannę, warto zadbać, aby dres w którym spędzamy całe dnie, był komfortowy. Można rzec, że czasy sprzyjają dresom, więc i w Twojej szafie nie może ich zabraknąć.

Komplet dresowy - stylowy element garderoby

Modne komplety dresowe, tworzone są z myślą o osobach, które nawet w domu chcą wyglądać stylowo, a przy tym czuć się swobodnie. Nawet te najbardziej proste dresy o luźnym fasonie, przy pomocy małego ruchu ściągacza, mogą stać się świetnie dopasowane do Twojej sylwetki.

Co powiesz na to by, dresy stały się dla Ciebie wyrazem kobiecości? Świadome połączenia kolorów z myślą o ceniącej niebanalność kobiecie, podkreślą Twój charakter. Komplety dresowe to idealne rozwiązanie, by stworzyć szybki, acz modny look. Podążając za trendami, dresy to najwygodniejszy must – have tego roku. Spróbuj połączyć dresy ze sneakersami wyjdź na szybki spacer między pracą przy komputerze lub ubierz je na długie wieczory z herbatą w ręku.

 

komplety dresowe dresy damskie

 

Skład ma znaczenie

Wysoka dbałość o jakość materiału i nawet najmniejszy szew przekładają się na późniejszą wygodę w użytkowaniu. Głównie warto postawić na bawełnę, bo jak wiadomo, to dzięki niej komplety dresowe posłużą Ci podczas niejednego wieczoru na kanapie czy pracowitego dnia przy komputerze.

Dodatkowo nawet najcięższe pranie nie będzie w stanie zniszczyć struktury materiału i odzież nadal pozostanie w nienagannym stanie. Natomiast niewielki dodatek poliestru to gwarancja wyjątkowo trwałego koloru i odporności na ścieranie materiału. Polar, w który zaopatrza się komplety dresowe to jeszcze większa przyjemność z noszenia, która otula Twoje ciało.

Czego należy unikać jeśli chodzi o składy ubrań? Przede wszystkim jeśli poliester jest dominującym, bądź jedynym materiałem w składzie naszego dresu. Nosząc taki komplet dresowy nie będziemy czuć się komfortowo, wręcz przeciwnie. Nasze ciało będzie szybciej się pocić, z powodu nieprzepuszczalności powietrza. Dodatkowo poliester, który jest sztucznym materiałem, łatwo się elektryzuje, a posiadaczki zwłaszcza długich włosów, wiedzą jak jest to uciążliwe.

 

 

pixel