PIKOWANA KURTKA Z KAPTUREM LIMONKOWA (W825)
Kliknij, aby powiększyć
W promocji
Przecena
14 dni na bezproblemowy zwrot
Darmowa dostawa 400,00 PLN
Producent: SPEED.A
Kod produktu: W825
Zamów wybrane produkty i przymierz spokojnie w domu. Na terenie Polski zakupy powyżej 400 zł premiowane są DARMOWĄ wysyłką (dotyczy zamówień opłaconych z góry). Jeśli cokolwiek Ci się nie spodoba, każdy produkt możesz zwrócić bez podania przyczyny. Na odstąpienie od umowy masz 14 dni liczone dopiero od daty otrzymania przesyłki.
Bardzo ciepła, pikowana kurtka zimowa z kapturem. Kurtka ocieplona puchem syntetycznym doskonałej jakości. Klasyczny krój - ładnie leży na sylwetce. Wnętrze kurtki dodatkowo ocieplone bardzo miłym w dotyku misiem, w finezyjny wzór. Kurtka posiada nieodpinany kaptur z futerkiem. Futerko przy kapturze jest odpinane (na guziczki) i układa się na panelu/zakładce wokół kaptura. W kapturze znajdują się także troki ściągające z stoperami. Stójka przechodząca w kaptur. Kurtka jest zapinana wysoko na zamek. Lekko taliowana. Posiada 2 kieszenie zapinane na zamki. Zamki ozdobione są świetnymi pomponami z futerka. Pompony te są odpinane. Dół kurtki jest lekko asymetryczny - przód krótszy, tył dłuższy. Boki kurtki ozdobione są napami. Schowane ściągacze na końcach rękawów, chroniące przed napływającym zimnem. Kurtka wykonana z świetnej jakości materiału. Bardzo wygodna i praktyczna. Kurtka idealna do tworzenia oryginalnych stylizacji. Kurtka pięknie się prezentuje.
Skład materiału: warstwa wierzchnia 100% poliester, podszewka 100% poliester
Kolor
odcienie żółtego
,
odcienie zieleni
Opinie o PIKOWANA KURTKA Z KAPTUREM LIMONKOWA (W825)
5.00
Liczba wystawionych opinii: 4
RozmiarMniejszyIdealnyWiększy
DługośćMniejszaIdealnaWiększa
Liczba osób, które oceniły rozmiar i długość:
Opinia potwierdzona zakupem
Kurtka świetna, przesyłka ekspresowa, polecam serdecznie, to już mój kolejny zakup na tej stronie, na pewno wrócę tu :)
2018-02-06Katarzyna, Banino
Opinia potwierdzona zakupem
Kurtka świetna, jestem zadowolona. Doskonała jakość, każdy szew jest wykonany starannie. Łatwo zdjąć futro, na kieszeniach futrzane kulki można odpiąć. Kaptur nie jest duży i wygodny. Kurtka na ciepłą czarną podszewką - w zimie będzie ciepło w nim, bez wątpienia. Dobra długość. Dopasowanie rozmiaru dokładne. Noszę kurtki L/XL - wzięłam L i świetnie podeszła do mnie. Kolor bardziej zielony niż na zdjęciu, jasny zielony. Błyskawica - super. Duża i mocna) Na kołnierzu kurtki znajdują się przyciski można zablokować kaptura, aby nie spotkałem się, gdy nie korzystasz z kapturem - bardzo wygodne. Piękny estetyczny wygląd kurtki. Naprawdę polecam.
2017-10-13Svetlana, Kraków
Opinia potwierdzona zakupem
Dzisiaj otrzymałam kurtkę w kolorze czarnym.Gatunkowo i odszyta super!Pasuje idealnie.Polecam!!!
2017-01-02Joanna, Piekary Śląskie
Opinia potwierdzona zakupem
Super kurtka,opis i wygląd jest adekwatny do wyglądu na żywo.Bardzo szybka dostawa,rozmiar idealny do noszonego.Polecam,wszystkim zainteresowanym
2016-12-16Jolanta, Ostrów Wielkopolski
Rozmiar | Szerokość kurtki w ramionach | Szerokość kurtki od pachy do pachy (x2) | Szerokość kurtki na samym dole (x2) | Długość kurtki mierzona od ramienia | Długość kurtki mierzona od pachy w dół | Długość zewnętrzna rękawa (mierzona od ramienia) | Długość wewnętrzna rękawa (mierzona od pachy) | Długość zamka głównego |
---|
S (36) | 38 | 50 | 53 | 73 | 53 | 63 | 50 | 76 |
M (38) | 39 | 51 | 56 | 74 | 54 | 64 | 51 | 77 |
L (40) | 41 | 52 | 58 | 75 | 55 | 65 | 52 | 78 |
XL (42) | 43 | 53 | 60 | 76 | 56 | 66 | 53 | 79 |
XXL (44) | 46 | 55 | 62 | 78 | 57 | 67 | 55 | 81 |