5.00/5.00Opinie (2)

PARKA ZIMOWA CATARINA ARMY (1590-N)

PARKA ZIMOWA CATARINA ARMY (1590-N)
PARKA ZIMOWA CATARINA ARMY (1590-N)
PARKA ZIMOWA CATARINA ARMY (1590-N)
PARKA ZIMOWA CATARINA ARMY (1590-N)
Kliknij, aby powiększyć W promocji Przecena
Cena regularna: 199,90 PLN
49,90 PLN
/ szt. brutto
Oszczędzasz 75% (150,00 PLN).
14 dni na bezproblemowy zwrot
Darmowa dostawa 400,00 PLN
Producent: Catarina
Zamów wybrane produkty i przymierz spokojnie w domu. Na terenie Polski zakupy powyżej 400 zł premiowane są DARMOWĄ wysyłką (dotyczy zamówień opłaconych z góry). Jeśli cokolwiek Ci się nie spodoba, każdy produkt możesz zwrócić bez podania przyczyny. Na odstąpienie od umowy masz 14 dni liczone dopiero od daty otrzymania przesyłki.


*Ekstra ciepła parka zimowa*. Kurtka o *bardzo modnym kroju oversize*. Parka jest ocieplana. Dodatkowo, *od wewnątrz na wysokości tułowia ocieplona miłym w dotyku kożuszkiem*. Zapinana na suwak i dodatkowo na napy. Kurtka jest wykonana z bawełny. Parka posiada *odpinany kaptur* (na suwak) zapinany pod szyją na napy. *Kaptur posiada mały daszek z ekoskóry, zapinany na napę, od wewnątrz pokryty kożuszkiem*. Bardzo ładnie się prezentuje. *Bardzo modne rękawy - wykonane z ekoskóry*. Trok ściągający w pasie. *Bardzo modny fason*. Parka posiada 2 kieszenie zapinane na zamek oraz 1 kieszeń od wewnątrz na rzep. *Stójka* chroniąca szyję przed zimnem. *Pagony na ramionach*. Krótkie zamki na końcach rękawów. Parka posiada stawki z ekoskóry. Zamki i napy są w srebrnym kolorze. *Parka jest świetna! Must have tego sezonu!*
+Skład materiału:+ Warstwa zewnętrzna: 100% bawełna Podszewka: 100% bawełna
*ZDJĘCIE NIE ODDAJE RZECZYWISTEGO UROKU PARKI!*



Producent
Kolor
odcienie brązu
Płeć
Kobieta
Rodzaj
kurtka
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Opinie o PARKA ZIMOWA CATARINA ARMY (1590-N)

5.00
Liczba wystawionych opinii: 2
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Jestem zadowolona z goodlookin maja super kurtki świetne na zimowe pory oraz świetną odzież i super promocje:-) polecam ten sklep
2016-12-28
Emilka, Jelenia Gora
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Jestem zadowolona :-) Kurtka jest bardzo ciepła i dobrze wykonana.Polecam na mroźną zimę.
2016-10-18
Grażyna, Cieszyn
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel